elzbietaachinger Postęp

Wnętrze wykończone cegłą

www.comid.pl

Cegła kiedyś kojarzona z piwnicą dzisiaj znajduje zastosowanie w każdym pomieszczeniu.

Cegły mogą być sprzedawane w całości lub w plastrach wszystko uzależnione jest od tego ile mamy przestrzeni i czy cegła w całości nie spowoduje, że będziemy mieć jej jeszcze mniej.

Dzisiaj cegłę na ścianie możemy spotkać w przedpokojach, salonach czy nawet w kuchni wszystko zależy od naszego upodobania i tego, w jaki sposób wykończona będzie reszta pomieszczeń. Projektując styl danego wnętrza warto także pomyśleć o wyroby ze stali nierdzewnej .

Najciekawszym rozwiązaniem jest cegła połączona z minimalistycznym wyposażenie wówczas unikniemy obciążenia wnętrza, meble, jeśli niewykonane z szkła i metalu dobrze, jeśli są lakierowane w jasnych kolorach bieli, szarości tworzą wówczas spójną i bardzo elegancką całość.

Cegły są bardzo różne część z nich jest bardzo nowoczesna, nie przypominają te, które używane są do budowy domu, ale możemy znaleźć takie sklepy, w których mamy ich imitację lub też sprzedawane są stare cegły z charakterem.

Cegła to świetne rozwiązanie i niekoniecznie tylko w wielkich pomieszczeniach, jeśli chcemy użyć jej do tych mniejszych musimy wybrać krótszą ścianę, która będzie stanowiła ozdobę całokształtu.